Apie mus

KIDY – tai nedidukė Klaipėdos mieste (Lietuva) besidarbuojančių darbštuolių komanda. Kompanija įkurta 2011 metais. Jos įsteigėja – Katsiaryna Baluk. KIDY – tai dar ir šeimos verslas. Remdamiesi vaikus auginančių tėvų patirtimi mes puikiai žinome, ko reikia besilaukiančiai moteriai ir naujagimiui – tai besąlygiška meilė ir kokybiški, ekologiški gaminiai.


Praeitis

Nuo 2011 metų KIDY kompanija nuolat ieško inovatyvios ir originalios produkcijos vaikams. Šio nenutrūkstamo proceso eigoje dauguma prekės ženklų liko praeityje, kadangi neatitiko augančių jaunų tėvelių reikalavimų. Tačiau didelė dalis išliko kartu su mumis, kadangi koja kojon žengia su laikmečiu ir nepaliauja nuolat tobulėti.

Dabartis

Šiuo metu KIDY – tai progresyvi kompanija, turinti savas ambicijas ir per savo parduotuvę pasakojanti pasauliui apie inovatyvius gaminius vaikams. Mes kasdien plečiame savo prekių asortimentą, nuolat ieškome kokybiškų, saugių, ekologiškų ir patogių daiktų. Rinkdamiesi naujus prekių ženklus pirmiausia mes juos tarsi „prisimatuojame“ sau. Mes kruopščiai tikriname produkcijos kokybę, sertifikatus. Ir tik tada, kai įsitikiname, jog naujas prekės ženklas tikrai puikiai įsilies į mūsų šeimą, taps tikru mūsų šeimos nariu, tik tada jo produkciją siūlome ir jums. Tai suteikia garantiją, jog jus pasieks iš tiesų geri, kokybiški produktai.

Mes tikime, kad kiekviena moteris gali tapti pačia geriausia mama pasaulyje. Mūsų parduotuvėje siūlomi drabužiai bei aksesuarai besilaukiančioms ir maitinančioms mamoms padeda pasijausti saugiau, ramiau ir patogiau tokiu nepaprastu gyvenimo periodu.

Mes norime, kad vaikučių priežiūrai būtų naudojama tik natūrali kosmetika, kad mažyliai vilkėtų tik aukštos kokybės rūbelius ir žaistų jų sveikatai saugiais žaisliukais. Siekiame, kad vaikai naudotųsi tuo, kas jiems išties yra sveika, tinkama ir neteršia mus supančios aplinkos. Mums rūpi gamta bei ateitis. Mūsų vaikams norime palikti geresnę ir švaresnę planetą. Mums rūpi patys mažiausi žmogučiai – naujagimiai. Mūsų paprastos ir natūralios prekės garantuos jūsų mažyliui maksimaliai sveiką jo gražaus gyvenimo pradžią.

Ateitis

KIDY nuolat ieško galimybių jaunų tėvelių gyvenimą padaryti kiek įmanoma lengvesniu ir paprastesniu. Mes vis klausiame savęs: ką dar galime padaryti? Stengiamės, kad mūsų parduotuvėje būtų pilnas moteriai reikalingų daiktų asortimentas nuo nėštumo pradžios iki tol, kol jos mažyliui sukaks ketveri metukai. Ir vėl užduodame sau klausimą: ko mums trūksta? Mes nuolat siekiame, kad mūsų produkcija atitiktų pagrindines mūsų vertybes. Tai: patogumas, patogus ir paprastas naudojimasis, kokybė bei ekologiškumas. Vardan šio tikslo mes darome viską, kas tik įmanoma.


Mūsų tikslas – suteikti patogumą bei džiaugsmą ir mažyliams, ir jų tėveliams.