Drabužiai naujagimiams ir kūdikiams nuo 0 iki 1 metų

Labas! Mano vardas Katia. Sveiki atvykę į mūsų internetinę drabužių naujagimiams ir kūdikiams iki metų parduotuvę KIDY.eu!

Drabužiai naujagimiams ir kūdikiams nuo 0 iki vienerių metų

Kuo ji tokia ypatinga? Joje pats didžiausias kombinezonų pasirinkimas!

Kodėl būtent kombinezonai?

Kai tapau mama, o tiksliau, anksčiau – kai ruošiausi šiam nuostabiam įvykiui – apėjau daugybę naujagimių drabužių parduotuvių Klaipėdoje, tikėdamasi rasti ir nupirkti pačius mieliausius ir švelniausius modelius savo mažyliui. Aptikau didžiulį šių prekių asortimentą: palaidinukes, šliaužtinukus, kelnytes, marškinėlius, smėlinukus, kombinezonus, bodžiukus ir daugelį kitų, o kur dar megzti bateliai, pirštinės, kepurytės... Ir visa tai kartu su mažyliu džiaugsmingai matavomės ir rinkomės patį patogiausią variantą, tinkantį kūdikiams, nemokantiems sėdėti, juolab vaikščioti. Tai pizamos kombinezonai.

Pirkti drabužius naujagimiams internetinėje parduotuvėje KIDY.eu

Šis kombinezonų tipas dengia visą kūdikio kūną nuo kaklo iki rankyčių ir kojyčių. Nebereikia šliaužtinukų ar marškinėlių, kurie nuolat užsiriečia ir atidengia nugarytę, nebereikia mauti kelis rūbelius, pvz., smėlinuką ar palaidinukę ir kelnytes, nes kombinezonai-pižamos – tai viskas viename!

Bet manęs laukė didelis nusivylimas, kai nuvykome į Klaipėdos parduotuves, ieškodami būtent tokių kombinezonų mūsų naujagimiui. Pasirodo, rasti tokį kombinezoną Klaipėdoje nėra taip paprasta. Mes turime įvairiausio dizaino ir stiliaus vaikiškų drabužių, tačiau kombinezonų pasirinkimas visai mažas. Taip mums gimė idėja sukurti kombinezonų-pižamų internetinę parduotuvę, kad kiekviena mama turėtų galimybę įsigyti šį nuostabų drabužėlį.

Tačiau pasirodo, šie puikūs kombinezonai taip pat būn labai įvairūs. Mūsų internetinėje drabužių kūdikiams iki metų parduotuvėje KIDY.eu Jūs rasite šiuos stebuklingus kombinezonus įvairiausių spalvų ir stilių. Mes turime kombinezonus-pižamas naujagimiams ir naujagimėms, taip pat kombinezonus metukų mažyliams ir mažylėms. Gėlėtų, dryžuotų, su meškiukų, laivelių, automobilių, braškių pavėiksliukais ar vienspalvių – tinkančių bet kokiam, net pačiam reikliausiam mažyliui!

Antrąją vietą mūsų internetinėje drabužių patiems mažiausiems parduotuvėje užima smėlinukai

Smėlinukas taip pat labai patogus rūbelis, net naujagimiui. Svarbiausia, pasirinkti tinkantį pagal amžių modelį ir fasoną. Juk patiems mažiausiems yra svarbus kiekvienas užsegimas, kiekviena siūlė!

Drabužiai naujagimiams ir kūdikiams iki vienerių metų internetinėje parduotuvėje KIDY.eu

Žinoma, mūsų internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Jūs galite įsigyti ne tik smėlinukus ir kombinezonus-pižamas, bet ir kitus būtiniausius drabužius savo naujagimiui ar naujagimei. Todėl mes kviečiame įsigyti gražius, madingus, naujus ir, svarbiausia, patogius ir funkcionalius naujus drabužėlius savo mažyliui!