Drabužiai iš Europos naujagimiams ir vaikams

sales@kidy.eu

Gražūs drabužiai naujagimiams ir kūdikiams iki 1 metų ir vyresniems

Pereiti į parduotuvę!

Vaikiski drabužiai iš Europos naujagimiams ir kūdikiams internetu. Drabužių parduotuvė KIDY.eu siūlo madingus modelius, nuo elitinių iki tiesiog gražių ir kokybiškų, taip pat puikias sąlygas juos įsigyti! Užsakyti ir nupirkti drabužius naujagimiams ir mažyliams nuo 0 iki 1 metų internetinėje parduotuvėje KIDY.eu – tai geriausias Jūsų sprendimas!


5 mūsų internetinės parduotuvės pranašumai:

 1. Paštas, terminalas, kurjeris
  Šie būdai padės Jums užsakyti drabužius naujagimiams ar naujagimėms į bet kurį miestą žemėlapyje. Plačiau mūsų puslapyje «Pristatymas».
 2. Patogūs atsiskaitymo būdai
  Kur bebūtumėte būtinai galėsite išsirinkti Jums patogų mokėjimo būdą. O jeigu ne, parašykite mums ir mes ji pridėsime! Plačiau puslapyje «Apmokėjimas».
 3. Akcijos, nuolaidos, išpardavimai, pasiūlymai
  Mūsų svetainėje nuolat vyksta įvairios akcijos, suteikiančios galimybę įsigyti naujagimių ir kūdikių drabužius nebrangiai, o kartais ir labai pigiai. Be jokios neigiamos įtakos kokybei!
 4. Konkursai
  Mūsų grupėse, esančiose socialiniuose tinkluose, nuolat skelbiame konkursus, suteikiančius galimybę laimėti madingus ir kokybiškus prizus Jūsų vaikučiams! Visą socialinių tinklų sąrašą galite rasti puslapyje «Kontaktai».


NAUJOS PREKĖS: SMĖLINUKAI, KOMBINEZONAI-PIŽAMOS IR KELNYTĖS NAUJAGIMIAMS IR MAŽYLIAMS

Drabužiai naujagimiams nuo 0 iki 3 mėnesių, drabužiai mažyliams iki 1 metų ir drabužiai vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų internetu.

Pereiti į parduotuvę!