Gražūs drabužiai naujagimiams ir kūdikiams


Paštas, terminalas, kurjeris Šie būdai padės Jums užsakyti drabužius naujagimiams ar naujagimėms į bet kurį miestą žemėlapyje. Plačiau mūsų puslapyje «Pristatymas».

Pačios geriausios prekių kainos Tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais leidžia mums siūlyti pirkėjams iš tiesų unikalias kainas. Jeigu žinote, kur įsigyti konkrečią prekę pigiau, – nedelsiant praneškite mums!

Patogūs atsiskaitymo būdai Kur bebūtumėte būtinai galėsite išsirinkti Jums patogų mokėjimo būdą. O jeigu ne, parašykite mums ir mes ji pridėsime! Plačiau puslapyje «Apmokėjimas».

Akcijos, išpardavimai Mūsų svetainėje nuolat vyksta įvairios akcijos, suteikiančios galimybę įsigyti naujagimių ir kūdikių drabužius nebrangiai, o kartais ir labai pigiai. Be jokios neigiamos įtakos kokybei!Kokybiški drabuziai kudikiams internetinėje parduotuvėje Kidy.eu – meilė iš pirmo žvilgsnio

Dar gerokai prieš gimstant kūdikiui visos mamos pradeda nerimauti, ieškoti informacijos apie tai, kaip reikės apsaugoti savo naujagimį. Kokybiški naujagimio rubeliai – neatsiejama ir labai svarbi saugaus ir laimingo kūdikio gyvenimo dalis. Tėvai teikia pirmenybę minkštiems, pasižymintiems hipoalerginėmis savybėmis, maloniai besiliečiantiems prie kūno audiniams, todėl dauguma renkasi ekologiškas medžiagas. Mūsų internetinė parduotuvė pasiruošusi padėti jums, kad jūsų kūdikio garderobe būtų patys geriausi naujagimio rubeliai ir tik aukštos kokybės vaikiski drabuzeliai. Toliau»

NAUJI PREKĖS ŽENKLAI IR NAUJOS KOLEKCIJOS

Drabužiai naujagimiams nuo 0 iki 3 mėnesių, drabužiai mažyliams iki 1 metų ir drabužiai vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų internetu. Pereiti į parduotuvę!